Harkány.hu hírek, események harkany.hu hu_HU http://varos.harkany.hu/ Tue, 30 Apr 2019 16:30:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/357/majusfaallitas Májusfaállítás Fri, 19 Apr 2019 09:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/356/husvetvaro-ifjusagi-delelott Húsvétváró Ifjúsági Délelőtt Thu, 18 Apr 2019 16:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/355/szorakoztato-ifjusagi-delutan-virtualis-idoutazas-commodore-64-tol-az-x-boxig Szórakoztató Ifjúsági Délután - Virtuális időutazás (Commodore 64-től az X-Boxig) Wed, 17 Apr 2019 16:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/354/harkanyi-fiatalok-klubja-tortenelmi-eloadas-a-ii-vilaghaborurol Harkányi Fiatalok Klubja - Történelmi előadás a II. Világháborúról Wed, 17 Apr 2019 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/359/tajekoztatas-a-teli-rezsicsokkentes-kereteben-folyositott-egyszeri-termeszetbeni-tamogatas-biztositasarol TÁJÉKOZTATÁS a téli rezsicsökkentés keretében folyósított egyszeri természetbeni támogatás biztosításáról Mon, 08 Apr 2019 17:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/353/buszszervezesi-workshop Buszszervezési workshop Wed, 03 Apr 2019 16:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/352/ifjusagi-klubok-ikon-szappan-manufaktura Ifjúsági Klubok - Ikon Szappan Manufaktúra Sat, 23 Mar 2019 10:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/344/tavaszkoszonto Tavaszköszöntő Wed, 20 Mar 2019 18:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/351/iro-olvaso-talalkozo-kuti-veronika Író-olvasó találkozó: Kuti Veronika Wed, 20 Mar 2019 17:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/349/harkanyi-fiatalok-klubja-oneletrajziras Harkányi Fiatalok Klubja - Önéletrajzírás Fri, 15 Mar 2019 09:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/348/nemzeti-unnep-varosi-megemlekezes Nemzeti Ünnep - Városi megemlékezés Wed, 13 Mar 2019 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/350/tavaszi-lomtalanitas Tavaszi lomtalanítás Fri, 08 Mar 2019 17:30:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/347/harkanyi-nonap Harkányi Nőnap Wed, 06 Mar 2019 16:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/346/ifjusagi-klubok-elsosegelynyujtas Ifjúsági Klubok - Elsősegélynyújtás Mon, 04 Mar 2019 17:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/345/buszszervezes-workshop Buszszervezés workshop Fri, 01 Mar 2019 17:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/343/teltemeto Téltemető Thu, 28 Feb 2019 10:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/342/allaskeresesi-es-vallalati-workshop Álláskeresési- és vállalati workshop Thu, 21 Feb 2019 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/341/palyazati-felhivas-harkanyban-elni-jo-esely-otthon-harkanyban-palyazat-kereteben-nyujtando-lakhatasi-tamogatas-elnyeresere Pályázati felhívás "Harkányban élni Jó! - Esély Otthon, Harkányban” pályázat keretében nyújtandó lakhatási támogatás elnyerésére Thu, 07 Feb 2019 16:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/340/szorakoztato-ifjusagi-delutan-virtualis-idoutazas Szórakoztató Ifjúsági Délután - Virtuális Időutazás Wed, 06 Feb 2019 16:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/339/farsangi-alarckeszites Farsangi álarckészítés Sun, 23 Dec 2018 18:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/334/harkanyi-advent-programsorozat-a-vivat-bacchus-unnepi-musora Harkányi Advent programsorozat - A Vivat Bacchus ünnepi műsora Wed, 19 Dec 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/338/tajekoztato-a-hulladekszallitasi-dij-beszedesevel-kapcsolatos-valtozasokrol Tájékoztató a hulladékszállítási díj beszedésével kapcsolatos változásokról Sun, 16 Dec 2018 18:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/333/harkanyi-advent-programsorozat-vincze-lilla-unnepi-musora Harkányi Advent programsorozat - Vincze Lilla ünnepi műsora Fri, 14 Dec 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/337/tajekoztato-az-ev-vegi-unnepi-idoszakra-vonatkozo-dijmentes-parkolasrol TÁJÉKOZTATÓ az év végi ünnepi időszakra vonatkozó díjmentes parkolásról Mon, 10 Dec 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/336/tajekoztatas-a-harkany-varosi-konyvtar-kulturalis-es-sport-kozpont-ev-vegi-nyitvatartasi-rendjerol TÁJÉKOZTATÁS a Harkány Városi Könyvtár, Kulturális- és Sport Központ év végi nyitvatartási rendjéről Sun, 09 Dec 2018 18:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/332/harkanyi-advent-programsorozat-der-heni-unnepi-musora Harkányi Advent programsorozat - Dér Heni ünnepi műsora Sat, 08 Dec 2018 20:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/331/harkanyi-advent-programsorozat-adventi-ejszakai-furdo Harkányi Advent programsorozat - Adventi éjszakai fürdő Tue, 04 Dec 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/335/adventi-meglepetes-korcsolyapalya Adventi meglepetés korcsolyapálya Sun, 02 Dec 2018 18:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/330/harkanyi-advent-programsorozat-jotekonysagi-adventi-koncert Harkányi Advent programsorozat - Jótékonysági Adventi Koncert Fri, 30 Nov 2018 10:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/329/harkany-es-tersege-egeszsegnap Harkány és térsége Egészségnap