Harkány.hu hírek, események harkany.hu hu_HU http://varos.harkany.hu/ Fri, 16 Nov 2018 19:30:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/328/ismeros-arcok-koncert Ismerős Arcok koncert Fri, 09 Nov 2018 17:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/326/xiv-harkanyi-szabadegyetem XIV. Harkányi Szabadegyetem Tue, 23 Oct 2018 16:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/324/az-1956-os-forradalom-es-szabadsagharc-emleknapja-a-harmadik-magyar-koztarsasag-kikialtasa-emleknapja Az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapja, A Harmadik Magyar Köztársaság kikiáltása emléknapja Sat, 13 Oct 2018 14:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/325/ii-harkanyi-lecsoparbaj II. Harkányi Lecsópárbaj Tue, 09 Oct 2018 16:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/327/turan-motorsport-kozonsegtalalkozo Turán Motorsport közönségtalálkozó Fri, 05 Oct 2018 14:30:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/323/aradi-vertanuk-emleknapja Aradi Vértanúk Emléknapja Mon, 01 Oct 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/321/tajekoztato-lomtalanitasrol Tájékoztató lomtalanításról Tue, 25 Sep 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/322/tajekoztatas-aramszunetrol Tájékoztatás áramszünetről Sat, 22 Sep 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/319/meghivo-dravaszogi-paprikavasarra Meghívó Drávaszögi Paprikavásárra Sat, 08 Sep 2018 12:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/320/i-harka-kupa-egyeni-es-csapat-rejtvenyfejto-verseny I. HARKA-KUPA - Egyéni és csapat rejtvényfejtő verseny Mon, 20 Aug 2018 10:30:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/318/az-allamalapitas-unnepe-i-istvan-kiraly-unnepe-uj-kenyer-unnepe Az Államalapítás ünnepe, I. István király ünnepe, Új Kenyér ünnepe Tue, 14 Aug 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/317/ideiglenes-forgalmirend-valtozas-harkanyban-a-xxiv-harkanyi-szureti-fesztival-ideje-alatt Ideiglenes forgalmirend-változás Harkányban a XXIV. Harkányi Szüreti Fesztivál ideje alatt Fri, 03 Aug 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/316/meghosszabbitotta-az-orszagos-tisztifoorvos-a-hosegriadot Meghosszabbította az országos tisztifőorvos a hőségriadót Mon, 30 Jul 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/315/masodfoku-hosegriasztast-adott-ki-az-orszagos-tisztifoorvos Másodfokú hőségriasztást adott ki az országos tisztifőorvos Thu, 12 Jul 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/311/tajekoztatas-tiszteletjegy-biztositasanak-felteteleirol-a-xxv-harkanyi-furdofesztival-idejere TÁJÉKOZTATÁS tiszteletjegy biztosításának feltételeiről a XXV. Harkányi Fürdőfesztivál idejére Wed, 11 Jul 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/312/tajekoztatas-a-harkany-varosi-konyvtar-kulturalis-es-sport-kozpont-nyari-nyitvatartasi-rendjerol TÁJÉKOZTATÁS a Harkány Városi Könyvtár, Kulturális- és Sport Központ nyári nyitvatartási rendjéről Sun, 01 Jul 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/314/tajekoztatas-dijmentes-parkolasi-idoszakrol-a-xxiv-harkanyi-szureti-fesztival-idejen TÁJÉKOZTATÁS díjmentes parkolási időszakról a XXIV. Harkányi Szüreti Fesztivál idején Tue, 12 Jun 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/310/nyari-diakmunka-lehetoseg-harkany-varos-onkormanyzatanal NYÁRI DIÁKMUNKA LEHETŐSÉG HARKÁNY VÁROS ÖNKORMÁNYZATÁNÁL ! Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy a Nemzetgazdasági Minisztérium 2018. évben is elindítja a <b>„Nyári diákmunka”</b> elnevezésű munkaerő piaci programot. Thu, 07 Jun 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/309/harkanyban-elni-jo „Harkányban Élni Jó !" Mondd el, mivel szeretnél foglalkozni és mi segítünk MEGVALÓSÍTANI A TERVEIDET ! Tue, 05 Jun 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/313/tajekoztatas-a-xxiv-harkanyi-szureti-fesztival-idejen-arusitani-szandekozok-reszere TÁJÉKOZTATÁS a XXIV. Harkányi Szüreti Fesztivál idején árusítani szándékozók részére Mon, 16 Apr 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/308/az-orszagos-rendor-fokapitanysag-palyazati-felhivasa-es-tajekoztatoja Az Országos Rendőr-főkapitányság pályázati felhívása és tájékoztatója Fri, 13 Apr 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/306/bolcsodei-beiratas Bölcsődei beíratás Fri, 13 Apr 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/307/ovodai-beiratas Óvodai beíratás Thu, 29 Mar 2018 00:00:00 +0200 http://varos.harkany.hu/hir/304/tajekoztato-a-husveti-unnepi-idoszakra-vonatkozo-dijmentes-parkolasrol TÁJÉKOZTATÓ a Húsvéti ünnepi időszakra vonatkozó díjmentes parkolásról Wed, 21 Mar 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/305/tajekoztato-arubemutatok-a-gyakorlatban TÁJÉKOZTATÓ - Árubemutatók a gyakorlatban Tue, 06 Mar 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/303/tajekoztatas-a-harkanyi-kozos-onkormanyzati-hivatal-ugyfelfogadasi-rendjenek-ideiglenes-valtozasarol TÁJÉKOZTATÁS a Harkányi Közös Önkormányzati Hivatal ügyfélfogadási rendjének ideiglenes változásáról Wed, 21 Feb 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/301/tajekoztato-a-2018-evi-helyi-ado-befizetesi-kotelezettsegekrol TÁJÉKOZTATÓ a 2018. évi helyi adó befizetési kötelezettségekről Mon, 15 Jan 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/300/tajekoztatas TÁJÉKOZTATÁS hóeltakarításhoz, síkosságmentesítéshez - rászorultsági alapon - nyújtható segítségről Tue, 09 Jan 2018 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/299/tajekoztatas TÁJÉKOZTATÁS a feleslegessé vált karácsonyfák elszállításáról Sun, 24 Dec 2017 00:00:00 +0100 http://varos.harkany.hu/hir/298/tajekoztato TÁJÉKOZTATÓ az év végi ünnepi időszakra vonatkozó díjmentes parkolásról